PROJEKTY I DRUKI 3D

Każdy z nas marzył o posiadaniu Zaczarowanego Ołówka, którym bohater kreskówki Piotruś rysował działające zabawki, urządzenia oraz wszystko to co wytworzyła jego wyobraźnia…

Co prawda Zaczarowanego Ołówka nie możemy zaproponować, natomiast jesteśmy w stanie wydrukować każdy projekt jaki narodził się w wyobraźni człowieka lub został zeskanowany skanerem 3D a później zapisany jako trójwymiarowy projekt. Ograniczeniem może być tylko wielkość obiektu oraz materiał.


Skanowanie - jesteśmy w stanie zeskanować dowolny trójwymiarowy obiekt np. do celów archiwizacyjnych lub poprawić, zrekonstuować jego bryłę i odtworzyć na naszych drukarkach 3D.

Prototypowanie - projektujesz nowy produkt? Masz już model wirtualny, ale chcesz zobaczyć jak będzie wyglądał w rzeczywistości. Jak będzie się go trzymało, jaka będzie jego ergonomia.

Drukowanie części zamiennych - pękła Ci pokrywa baterii w pilocie lub dowolna inna plastikowa część? Przyślij ją do nas - odtworzymy ją dla Ciebie.

Drukowanie obudów - jesteś elektronikiem i skonstruowałeś urządzenie wymagające specyficznej obudowy z otworami na wyświetlacze, włączniki itp.? Przyślij nam zwymiarowany szkic - zaprojektujemy i wydrukujemy ją dla Ciebie.

Jesteś modelarzem - potrzebny Ci kołpak śmigła, figurka pilota lub armata z XVI-wiecznego galenu? Przyślij plik lub projekt w sali - stworzymy model 3D i wydrukujemy go dla Ciebie.

Zajmujesz się odrestaurowywaniem klasycznych samochodów - nigdzie nie możesz dostać gałki radia, plastikowej zaślepki przy drzwiach, spinek do tapicerki drzwi lub daszka nad zegary? Pomożemy Ci je odtworzyć. 

Drukarka 3DDrukarki 3D DGence , na których pracujemy pozwalają przekształcić projekt 3D w gotowy produkt. Do drukowania używamy tzw. filamentu, czyli materiału takiego jak :  PLA , ABS, Nylon i inne (zobacz nasze filamenty).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaki jest koszt wydrukowania modelu 3D prześlij do nas projekt 3D .Otrzymasz wycenę końcową w ciągu 24 h. – adres mailowy: biuro@iyodesign.pl

 

Zobacz kolory filamentów